Rubik Teknoloji

Biz kimiz?

Rubik Teknoloji 2019 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bugüne kadar genç dinamik ve sektörü sürekli takip eden ekibiyle birlikte Bilişim güvenliğiyle ilgili alanlarda çözüm üretmektedir. Kamu kurumlarına veya özel şirketlere siber güvenlik denetim hizmetleri, siber saldırıları önleme ve kritik verilerin kurum dışına çıkmasını engelleme noktasında danışmanlık hizmetleri sunmakta ve müşterilerinin siber saldırılara karşı hazır ve güvenli olmasını sağlamak için çalışmaktadır.

Sunduğumuz tüm hizmetlerin müşterilerimizde öncelikle verimlilik, kurumsal çeviklik, sadece kurum içi değil kurumlar arası entegrasyona hazır, toplamda rekabet avantajı oluşturacak çözümler olması temel iş yaklaşımımızı ortaya koymaktadır. 

Sektörü sürekli takip eden genç ve dinamik ekip
Ayrıca şirketimizi farklı kılan güvenilir yapımız, güçlü iş ortaklarımız son teknolojiyi uygulama yeteneğimiz ile müşteri ve sektör odaklı yaklaşımımızdır.
Şirket hedeflerinin, ülke ve toplumun gelişmesine uyumlu olmasını sağlamak
Dürüstlük, güvenirlik ve tutarlılık ilkelerinden ayrılmamak
Üstün iş ahlakını sağlayabilmek
Daima ”en iyi” olmak

İlkeleriyle gerçekleştirdiğimiz her projede müşterilerimize;
Dayanıklılık
Devamlılık
Güvenlik

Esaslarına dayanan bütüncül çözümler sağlamak için çalışmaktadır. Rubik teknoloji kurumunuzun ihtiyaç duyduğu bilişim çözümlerini bütünsel algılamaktadır. Bu bakışla, tek elden, eksiksiz ve entegre çözümler üretmekte olup bu anlamda şirketimiz müşterilerinin teknoloji ortağı olarak onlarla uzun dönemli ilişkiler kurmayı ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı ilke edinmiştir. Rakiplerimizin durumuna bakmaksızın yaptığımız işi daha etkin yapmaya ve yeni ürün/hizmet/servislerle bu etkinliği artırmaya çalışmak, benimsediğimiz prensiplerden birisidir.