Rubik Teknoloji / İK

Personellerimizi aileden biri olarak görüyor, yeni personel seçimlerinde çalışan odaklı hızlı ve güvenilir bir sistem benimsiyoruz

İnsan
Kaynakları

RUBİK TEKNOLOJİ / İNSAN KAYNAKLARI

Kurumsal devrimin en önemli varlığıdır. Kurumsal başarı, doğru insan kaynakları profilinin seçimi ve yönetimi ile başlar. İnsan kaynaklarımızın temelinde, iyi eğitimli, nitelikli, dinamik, kendine güvenen bireysel çıkarlarının yanı sıra görev yaptığı kurumun çıkarlarını da ön planda tutan dürüst, etik değeri olan, gelişmeye ve geliştirmeye açık,takım çalışmasını bireysellikten daha çok tercih eden, kendisi ve çevresiyle barışık, düşünen ve düşündüğünü ifade eden, katılımcı, yaratıcı insan kaynağından daha önemli bir sermaye söz konusu değildir. Sizlerde Rubik Teknoloji ailesinin bir parçası olabilir, siber güvenlik iş gücümüze katkı sağlayabilirsiniz.

Personel Seçimi

Personellerimizi aileden biri olarak görüyor, yeni personel seçimlerinde çalışan odaklı hızlı ve güvenilir bir sistem benimsiyoruz.

Eğitim ve Geliştirme

Çalışanlarımız belirlenmiş görev tanımları içerisinde yetkilerinin değerlendirilmesine büyük önem veriyoruz. Ekip çalışanlarımızın insan kaynakları tarafından belirlenen kişisel gelişim ihtiyaçlarını göz önüne alarak her bir çalışanımızın, kendisine uygun olan eğitimi almasını sağlıyoruz.

Performans Yönetimi

Çalışanlarımızın performansları, çalıştıkları projelerin belirlenen hedeflerine, şirket içi geliştirme ve iyileştirme faaliyetlerine, iş sonuçlarına, yetkinlik ve verimliliklerine göre ilgi yöneticilerimiz tarafından değerlendirilmektedir.